Sinds 1928 de honden­vereniging voor Utrecht en omgeving

Ook voor niet-rashonden

De Utrechtse Rashonden Vereniging is opgericht door vrijwilligers en geeft vanaf 1928 diverse hondentrainingen aan de Zuilenselaan in Utrecht. Als kynologenclub werken we aan een goede relatie tussen (ras)hond en baas.

Wij trainen hier op een positieve wijze door te belonen en proberen goed gedrag te stimuleren. Wij zijn hier zowel met opvoeden als met trainen bezig en spelen zoveel mogelijk in op situaties die thuis ook voorkomen. Zoals het wennen in de bench en het wachten in de auto. Naast gedrag en gehoorzaamheid biedt onze vereniging ook leuke sport en spel cursussen.

Hieronder leest u bij wie u terecht kunt voor vragen en vindt u ook de tarieven van onze cursussen.

Wilt u zelf wat tijd investering in de vereniging, wij zijn altijd op zoek naar vrijwilligers. Voor vragen of informatie mail: info@kcurv.nl

Voor contact met bestuur, leden­administratie, evenementen of trainings­informatie

Bestuur

Voorzitter & Facilitair Tineke van Asselt voorzitter@kcurv.nl
Penningmeester Wim Teunissen penningmeester@kcurv.nl
Cursistencontact & Alg. Zaken Monique du Bois info@kcurv.nl
Secretaris Debra van der Kooi secretariaat@kcurv.nl
Evenementen Monique du Bois evenementen@kcurv.nl
Redactie & PR Nicole Ebbeling-Eestermans redactie@kcurv.nl

Trainingsinformatie

Gehoorzaamheid / Ringtraining Monique du Bois info@kcurv.nl
Agility Esther de Groot agility@kcurv.nl
FCI-obedience Sjoerd Sijmonsma fciobedience@kcurv.nl
Speuren Ed van Renswoude speuren@kcurv.nl
Hoopers, Flyball Monique du Bois info@kcurv.nl
Oriëntatie­cursus Marlou Olij-Schröder leren-spelen@kcurv.nl

Overige

Ledenadministratie Petra Zorn ledenadministratie@kcurv.nl

Tarieven

Lidmaatschaps­gelden

Lidmaatschap per jaar € 25,00
Lidmaatschap vanaf 1 juli € 17,50
Gezinsleden per persoon € 12,00
Het lidmaatschap bij de URV is een voortdurend lidmaatschap, tot wederopzegging.
Het opzeggen van het lidmaatschap dient voor 1 december van het lopende kalenderjaar plaats te vinden.

Cursusgeld per cursus

Puppencursus 12 lessen € 55,00
Pubercursus 12 lessen € 55,00
Basiscursus gehoorzaamheid 12 lessen € 55,00
Voortgezet / Elementaire gehoorzaamheid 12 lessen € 55,00
FCI-obedience 12 lessen € 60,00
Foundation cursus 8 lessen € 45,00
Oriëntatie­cursus 8 lessen € 45,00
Agility 12 lessen € 60,00
Speuren beginners 10 lessen € 55,00
Speuren gevorderden 10 lessen € 50,00
Flyball 10 lessen € 50,00
Hoopers 12 lessen € 50,00
Ringtraining workshop per les € 5,00
Ringtraining workshop 6 lessen € 27,50
Combisport 10 lessen € 55,00